Skip to content Skip to footer
0 items - ₺0,00 0

Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası

Mentaloneer, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek için bazı kişisel verilerinizi (adınız, yaşınız, ilgi alanlarınız, e-posta adresiniz vb.) sizden istemektedir.

Mentaloneer sunucularında toplanan bu bilgiler, mevsimsel kampanyalar, kişiye özel promosyon etkinliklerinin düzenlenmesi ve istenmeyen e-postaların engellenmesi amacıyla yalnızca Mentaloneer içinde kullanılır.

Mentaloneer, üye formları aracılığıyla topladığı bilgileri, ilgili üyenin bilgisi dışında veya onun açık talimatı olmadan, üçüncü partilerle paylaşmaz, ticari amaçlar için kullanmaz veya satmaz.

Mentaloneer, e-posta adreslerinin ve üyelik formlarında talep ettiği kişisel bilgilerin dışında, site kullanımı sırasında ziyaretçi davranışlarını ve tercihlerini analiz eder ve değerlendirir.

Kişisel bilgi içermeyen bu istatistiksel veriler, Mentaloneer müşterilerine daha özelleştirilmiş ve etkili bir alışveriş deneyimi sunmak için iş ortaklarıyla paylaşılabilir.

Müşteri bilgileri, sadece resmi otoriteler tarafından yasal olarak talep edildiğinde ve geçerli mevzuat gereğince resmi makamlara açıklanabilir. Müşteriler, kendi bilgilerine sadece kendileri erişebilir ve bu bilgileri değiştirebilir. Başkalarının bu bilgilere erişmesi veya değiştirmesi mümkün değildir.

İstediğiniz zaman e-bülten gönderim listemizden çıkmak için, e-postalarımızın altında bulunan “E-bülten listemizden ayrılmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak kolayca ayrılabilirsiniz. Üye Profili sayfasından SMS ve e-posta bildirim ayarlarınızı istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak amacıyla Mentaloneer veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında saklanmaz. Bu şekilde, ödeme işlemleri Mentaloneer arayüzü üzerinden sizin bilgisayarınızla banka arasında gerçekleşir.

Ayrıca, Mentaloneer’de “Secure Sockets Layer” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiği için üçüncü şahısların erişimi tamamen engellenmiştir.