Skip to content Skip to footer
0 items - ₺0,00 0

Akademi

ÜCRETSİZ Eğitim Kayıt formu

2 Mayıs Perşembe Saat 20:00 – 2 Saat sürecek
Eğitim 100 Kişi ile sınırlıdır. Kayıt olmak için acele edin!

Egitim Kayit

Küçük İşletmeler için Büyüme SırrıPARETO VE ÖTESİ

Müşterileriniz çok, ürünleriniz yeterli ama istediğiniz kazancı bir türlü elde edemiyorsanız bir şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş demektir.

Bu arada sizinle üzücü bir tahmin paylaşayım. Şuan faaliyet gösteren küçük işletmelerin %50'den fazlasının 5 yıl içerisinde kapanacağı ön görülüyor.

İşinizi geliştirmek istediğinize eminim ama bunu hızlı ve doğru şekilde yapamazsanız tek bir sonuç olacak. Kafanızın karışık olduğunu biliyorum. Belki e-ticaret yapmaya çalışıyorsunuz, belki ihracat yapmak ya da Amazon gibi yurtdışı pazarlara açılmak istiyorsunuz. Ama hangi çözümün sizin için daha doğru olduğunu bilmiyorsunuz.

Doğru noktalara nasıl odaklanacağınızı işinizi nasıl analiz edeceğinizi anlatıyorum.

Üstelik bunu yaparken yeni nesil teknolojilerle işinizi nasıl verimli hale getireceğinizi ve nasıl bir yeni nesil bir işletmeye dönüşerek yüksek verimli hale gelebileceğinizi anlatıyorum.

SALİH ÖZOVALI, 23 Yıllık girişimcilik tecrübesi yazılımdan, üretime hatta uluslararası bir marka yaratmaya kadar uzanıyor . Evet dünya daha önce hiç bu kadar hızlı dönmedi ama sana uygun olan yolları bulmana yardımcı oluyor.

İster yeni ister mevcut girişimci ol bu eğitim sana çok şey katacak.

Salih Özovalı, küçük işletmeler için büyümenin yollarını paylaşıyor. Çünkü o da aynı yolları yürüdü.

MENTALONEER AKADEMİ İLE

KENDİNİZİN YENİ VERSİYONUNU YARATIN

Kendinizi geliştirmekten öte kendi hayatınzı inşa etmek, doğru, yararlı, güncel bilgiyi kendi avantajınıza çevirmek ve fırsatları yakalamak için size eğitimden fazlasını sunuyoruz.

Topluluğumuzun bir parçası olun

CANLI EĞİTİMLER

TOPLULUK OLUŞTURMA

YARATICIFİKİRLER

GLOBALFIRSATLAR

INOVASYONKÜLTÜRÜ

LİDERLİKBECERİLERİ

HADİ TANIŞALIM

BEN, SALİH ÖZOVALI - GİRİŞİMCİYİM

41 yaşındayım ve 23 yıldır resmi olarak girişimciyim. Bursa’da Bulgaristan göçmeni bir ailenin tek çocuğu olarak doğdum (1983). Beş yaşında babamı kaybettim. Hiç varlıklı ya da vizyoner akrabam ya da destekçim olmadı. Daha çocukken yoksulluktan kurtulmak için kendimden başka bana yol gösterecek kimse olmadığını anlayarak yetkinliklerimi geliştirmeye karar verdim. Tek destekçim annem, en iyi hocam ise merakım oldu. İmkanlar ancak mahalledeki meslek lisesine gitmeye imkân verince burada elektronik okudum. Daha sonra çalışarak kendimi yazılım konusunda geliştirmeye başladım. Google Adwords sayesinde dijital pazarlamanın ilk adımları atılırken oradaydım ve pazarlama konusunda kendimi geliştirmeye başladım. Themeforest üzerinde hazır wordpress üreten ilk iki Türk girişimciden biri oldum ve dünyada en çok satış yapan ilk 50 arasına girdim (2012). Daha sonra inovasyonun değerini anlamaya başladım ve Türkiye’nin ilk Rejeneratif şirketine start-up iken ortak oldum. Son on yıldır tüm bilgi birikimimi buraya aktarırken her yıl iki kat büyüyen şirketim T-LAB sayesinde liderlikten, inovasyona, ekip yönetiminden, stratejik pazarlama kadar kendimi geliştireceğim çok fazla fırsata sahip oldum. Şimdi ise yeni bir vizyon yaratmak istiyorum. Onun adı Mentaloneer.

DUYURULAR, YAZILAR VESAİRE

YENİ NELER VAR

PROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

STRATEJİK PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI, PROJE ORTAKLIĞI, PERFORMAS AJANSI